Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Nábytek a doplňky > Matrace >

Serial bio 79x161 cm

Serial bio 79x161 cm

Cena produktu Serial bio 79x161 cm není známa.

 

Popis produktu Serial bio 79x161 cm: Základem pružinové matrace je pružinaBONELL, která je vyráběna z kalené ocele a dovážena z Německa. Pružiny jsou navzájem spojeny podélnou spirálou. Jádro je velmi vzdušné a proto je možné pružino... > více informací


Serial bio 79x161 cm - popis

nahoru

Základem pružinové matrace je pružinaBONELL, která je vyráběna z kalené ocele a dovážena z Německa. Pružiny jsou navzájem spojeny podélnou spirálou. Jádro je velmi vzdušné a proto je možné pružinové matrace uložit na jakýkoliv pevný podklad. Tvrdost jádra je dána tloušťkou drátu, která u této matrace činí 2,2 mm a ve spojení s jednoduchou PUR pěnou hustoty 25 kg/m3 má matrace omezenou garantovanou nosnost do 90kg. Pružinové jádro je chráněno rovněž standardní vrstvou katexu (lisované bavlny) o gramáži 600 g/m2, což je hodnota daleko převyšující údaje nalézající se v matracích prodávaných v supermarketech nebo ve velkoprodejnách nábytku. Životnost této matrace je dána použitou pěnovou vrstvou, protože PUR pěna hustoty 25 kg/m3 bude ještě v pouze 2 cm vrstvě ortopedicky působit 4 roky, poté může začít měknout; kalená ocel má také velmi dlouhou životnost (ta je pouze omezena pokud jsou pružiny přetlačeny do sebe-zasednutí). Potah: Jednoduchá látka s proševem a klimatizační výplní duté vlákno 100g/m2 po obou stranách (obě strany letní). Potah je nesnímatelný a je šit napevno přímo na matraci, aby se zabránilo jeho sklouznutí. Lemovka je zašitá s dvakrát zalomenými stranami látek pro větší pevnost. Látka obstála těžké zátěžové zkoušky a je velmi pevná a trvanlivá. Uložení: Matraci lze položit na jakýkoliv pevný podklad, nejlépe větratelný. Pokud bude jako podklad sloužit masivní rošt, mezery mezi prkénky by neměly přesáhnout 5 cm. Tato matrace nepotřebuje pro svou ortopedickou funkci mít jako podklad lamelový rošt, práci odvedou pružiny (které lamelový rošt nahrazují). Výška matrace 16 cm.

Výrobce Serial
Materiál jádra Pružiny
Šířka 79 cm
Délka 161 cm
Výška 16 cm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Serial bio 79x161 cm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Úložné boxy nebo Koberce, Žehlící prkna, Sedací pytle.

Nejlevnější Serial bio 79x161 cm akční ceny - Levné Serial bio 79x161 cm

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Serial bio 79x161 cm stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Serial bio 79x161 cm najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Matrace.