Kde jsem: Katalog > Dům, byt a zahrada > Nábytek a doplňky > Matrace >

Serial BIO-EX T3, T4 90*200 cm

Serial BIO-EX T3, T4 90*200 cm

Cena produktu Serial BIO-EX T3, T4 90*200 cm není známa.

 

Popis produktu Serial BIO-EX T3, T4 90*200 cm: Základem matrace jeTaštičková pružina, ve které jsou jednotlivé pružiny zabalené jednotlivě v ochranné textilii. Navzájem nejsou jinak spojeny a tím, že každá pružina kopíruje zvlášť, poskytují vý... > více informací


Serial BIO-EX T3, T4 90*200 cm - popis

nahoru

Základem matrace jeTaštičková pružina, ve které jsou jednotlivé pružiny zabalené jednotlivě v ochranné textilii. Navzájem nejsou jinak spojeny a tím, že každá pružina kopíruje zvlášť, poskytují výborný ortopedický efekt, protože se přirozeně přizpůsobují tvaru páteře. Taštičkové jádro je subjektivně měkčí nežpružinové matrace, ale to je dáno zejména kopírovacími vlastnostmi a pocit bývá velmi ovlivněn matrací, na které zákazník spal předtím. Samotný drát taštičkového jádra má menší tloušťku než klasická BONELL pružina - 1,9 mm a zároveň je dvakrát chráněn - bílou textilií, a pak samotnou roznášecí vrstvou, dráty jsou tak velmi dobře uschované a není se třeba obávat proležení nebo protlačení. Jako roznášecí vrstva je zde použitá lisovaná bavlna, která se do taštičkových matrací používá zcela standardně. Funkční deska je vyrobena zezákladní 2 cm PUR pěny hustoty 25 kg/m3, která poskytuje základní kopírovací vlastnosti a má také omezenou životnost, ne delší jak 5 let. Celkově lze tuto matraci doporučit na občasné používání (přistýlka) nebo jednorázové akce, na chaty či chalupy nebo jako dětskou matraci na pevný podklad. Potah: Jednoduchá látka s proševem a klimatizační výplní duté vlákno 100g/m2 po obou stranách (obě strany letní). Potah je nesnímatelný a je šit napevno přímo na matraci, aby se zabránilo jeho sklouznutí. Lemovka je zašitá s dvakrát zalomenými stranami látek pro větší pevnost. Látka obstála těžké zátěžové zkoušky a je velmi pevná a trvanlivá. Uložení: Matraci lze položit na jakýkoliv pevný podklad, nejlépe větratelný. Pokud bude jako podklad sloužit masivní rošt, mezery mezi prkénky by neměly přesáhnout 5 cm. Tato matrace nepotřebuje pro svou ortopedickou funkci mít jako podklad lamelový rošt, práci odvedou pružiny (které lamelový rošt nahrazují). Lamelový rošt je proto zbytečný a může dokonce mít za následek zkrácení životnosti klasické pružinové matrace a výrobce za matraci pak neručí.Výška: 18 cm.

Výrobce Serial

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Serial BIO-EX T3, T4 90*200 cm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Koberce nebo Úložné boxy, Žehlící prkna, Nábytek.

Nejlevnější Serial BIO-EX T3, T4 90*200 cm akční ceny - Levné Serial BIO-EX T3, T4 90*200 cm

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Serial BIO-EX T3, T4 90*200 cm stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Serial BIO-EX T3, T4 90*200 cm najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Matrace.